Perfil del Contractant

Expedient 724.1215.002

Títol: SERVEIS DE REDACCIÓ DE L'AVANTPROJ. PER A LA BIBLIOTECA SANT GERVASI-GALVANY A LA FINCA MUÑOZ RAMONET DEL DISTRICTE DE SARRIÀ-SANT GERVASI DE BARCELONA, AIXÍ COM POSSIBLE ADJUDICACIÓ DELS POSTERIORS TREBALLS DE REDACCIÓ DE P. BÀSIC, LLICÈNCIA AMBIENTAL, ESTUDI DE SEGURETAT I SALUT, MEMÒRIA AMBIENTAL, P. EXECUTIU, P. D'INSTAL·LACIONS I CERTIFICACIÓ ENERGÈTICA, DIRECCIÓ D'OBRA I LIQUIDACIÓ D'OBRA
      Codi Expedient: 724.1215.002
     Tipus de contracte: Serveis
      Pressupost de licitació: --
      Pressupost d'adjudicació: 39.634,35 €
      Data d'adjudicació: 07-12-2016
      Data Contracte: 12-01-2017
Adjudicatari: ANTONI PERICÓ BRU, MANUEL JULIÀ VERDAGUER, MÒNICA PLANES ARENY I ALBERT CLÈRIES VILAMAJÓ
     Termini d'execució: 2 mesos
     Procediment de contractació: Concurs de Projecte harmonitzat
     Observacions: nota: 30/3 es publica nota aclaratoria. 21/4 es preveu nova visita, cal inscriure's abans 27 d'abril nota 29/4 ES PUBLICA NOTA AMB CONTESTA A CONSULTES DELS LICITADORS 9/5 ES PUBLICA NOVA NOTA AMB CONTESTA A CONSULTES DEL LICITADORS 25/5 CONVOCATORIA OBERTURA PUBLICA SOBRE 2-PROPOSTES GRAFIQUES
Licitadors:
KASVAL ARQUITECTES, S.L.P.
MBM ARQUITECTES, SLP
PLANURBS, SLP
UTE DAVID VIAPLANA CANUDAS - DAVID BOADA UBACH
NOGUÉ ONZAIN LÓPEZ ARQUITECTES, S.L.P.
BOPBA ARQUITECTURA, SLP
ESTUDI GRV ARQUITECTES, SLP
NITIDUS ARQUITECTES, SLP
UTE PAU VIDAL PONT - ESTUDIO VIVAS ARQUITECTOS, SCP
UTE PERE CABRERA MASSANÉS - ROGER MOLAS BERNABÉ - RAMON VALLS ORTIZ
ANTONI PERICÓ BRU
ADRIÀ GUARDIET LLOTGE
TERRITORI 24 ARQUITECTURA I URBANISME, S.L.P.
SERGI SERRA CASALS
OP TEAM, SLP
BAENA CASAMOR ARQUITECTES BCQ, S.L.P.
PERE RAMOS PASCUAL
AIB ESTUDI D'ARQUITECTES, SLP
COMAS-PONT, ARQUITECTES, SLP
UTE CAAS ARQUITECTES, SLP - 4RQ ENGINYERIA I ARQUITECTURA, SLP
UTE CAMPS FELIP ARQUITECTURIA, SLP - AMOO, SCP
UTE FERRAN GRAU VALLDOSERA - AMADEU SANTACANA JUNCOSA - UMBERTO VIOTTO -SARA BONET UBIERNA
UTE ESTEVE TERRADAS MUNTAÑOLA- D311 STUDIO, SLP
PERIS TORAL ARQUITECTES, SCCP
JULIO GARNICA GONZALEZ-BARCENA
VENTURA VALCARCE MAGDALENA
MEXICAN AND SLOVENIAN ARCHITECTS, SLP
LAVIÑA-DE LA VILLA, ARQUITECTURA, SLP
ESTUDIO ARQUITECTURA HAGO, SL
UTE ISABEL BENNASAR FÉLIX - CORINA E. DINDAREANU
BACH ARQUITECTES, SLP
ADDENDA ARCHITECTS, SLP
BRULLET-DE LUNA I ASSOCIATS, SLP
DOMINGO FERRÉ ARQUITECTES SLP
CARLOS VALLS ARQUITECTURA, SLP
TALLER 9S ARQUITECTES, S.C.P.
AMID.CERO9, SLP
OLIVERAS BOIX ARQUITECTES S.L.P.
UTE CAMILA AYBAR RODRIGUEZ - JUAN JOSÉ MATEOS BERMEJO - BORRELL JOVER, SLP
UTE CALDERON-FOLCH-SARSANEDAS ARQUITECTES, SLP - AV62 ARQUITECTOS, SLP
HARQUITECTES ÀREA PRODUCTIVA, SLP
LAGULA ARQUITECTES, S.L.P.
UTE BARCELÓ BALANZÓ ARQUITECTES, SLP - ACTIVITATS ARQUITECTÒNIQUES, SLP
FLORENCIA FINSTERWALD GRIECO
ESTUDI MASSIP-BOSCH ARQUITECTES, SLP (EMBA)
UTE JOSEP MARIA CASADEVALL MARQUEZ - DOLORS SAYERAS QUERA
UTE ANNA JIMÉNEZ JIMÉNEZ - MARKUS SCHLOSSER SCHLOSSER - VICTOR VALLS PRAT
COLL-LECLERC ARQUITECTOS, S.L.P.
UTE JORDI FARRANDO SICILIA - LABAULA ARQUITECTES, SCCLP
LUIS TWOSE ROURA
RQP ARQUITECTURA, SLP
COL·LECTIU BRUSI, SLP
ENSENYAT.TARRIDA.ARQUITECTES, SLP
UTE ARANTXA MANRIQUE GIMENO - PAUL SWEENEY
RICARD MERCADÉ-AURORA FERNANDEZ ARQUITECTES, SLP
UTE ALEX GALLEGO URBANO - JORDI ADELL ROIG - DAVID TAPIAS MONNE - GERARD PUIG FREIXAS
UTE VIDAL I SOLANES ARQUITESCTES, SCPROF - DATA ARQUITECTURA I ENGINYERIA, SLP
F2M, FRANCESCH-FLAVIÀ-MANZANO, SCP
UTE FRANC FERNADEZ EDUARDO - LLUIS JUBERT ROSICH - XAVIER VANCELLS GUERIN
GORKA MARCUERQUIAGA RUIZ DE ALDA
JORDI MANSILLA ORTONEDA
BOGOM ARQUITECTURA, S.L.
SANTIAGO VIVES SANFELIU
JORGE VIDAL TOMAS
JOSEP MIÀS GIFRÉ
JORDI HENRICH MONRAS
GUITART ARQUITECTURA I ASS, S.L.P.
VORA ARQUITECTURA, SCPP
UTE MICHELE ORLIAC - MIQUEL BATLLE PAGÈS
APOLLODORO STUDI E RICERCHE, SRL
UTE ENRIC SORIA BADIA - JUAN IGNACIO QUINTANA RUIZ
MANUEL CERDÁ PÉREZ
UTE JOAN PUIGCORBÉ PUNZANO - XAVIER VILAGRAN CASANOVAS - CRISTINA LLORET SERRA - MIQUEL SUBIRÀS XARLES
UTE ELENA ORTE LARGO - GUILLERMO IGNACIO SEVILLANO BENGOECHEA
TOUS ARQUITECTES, SLUP
MANUEL JULIÀ VERDAGUER
MÒNICA PLANES ARENY
ALBERT CLÈRIES VILAMAJÓ
ALTABAS. ALVARO. RAVENTOS, ARQUITECTES, S.C.P.
SANDRA TORRES MOLINA
SEGUI ARQUITECTURA SLP
RAQUEL SOLA RUBIO
TWO BO, SLP

Aquest expedient ha estat publicat a la plana web a data 11-03-2016 00:00:00
  Documentació:

ConvocatoriaS2_MUÑOZ_RAMONET.pdf (Convocatòria obertura proposta gràfica)
25-05-2016 12:55:33
Convocatoria_obertura_S3.pdf (Resultats S2 i Convocatòria S3)
28-10-2016 11:36:48
1._PLINTHO.pdf (proposta grafica primer premi)
07-11-2016 13:02:16
2._MALMO-01.pdf (proposta grafica segon premi part1)
07-11-2016 13:04:03
2._MALMO-02.pdf (proposta grafica segon premi part2)
07-11-2016 13:04:15
4._FONS.pdf (proposta grafica quart premi)
07-11-2016 13:06:24
5._LA_CASA_DELS_LECTORS.pdf (proposta grafica cinque premi)
07-11-2016 13:06:41
7241215002_Informe_tecnic.pdf (Informe Valoració Tècnic)
07-11-2016 13:07:07
ACTA_Obertura_S3.pdf (Acta Jurat)
07-11-2016 13:07:14
3._DESCOBRIR_EIX.pdf (proposta grafica tercer premi)
07-11-2016 13:05:46
Actes_Jurat.pdf (Actes)
07-11-2016 13:08:15
Anunci_adj.pdf (Anunci adjudicació)
07-12-2016 11:04:56
Anunci_form.pdf (Anunci de formalització)
16-01-2017 11:27:28
Anunci_form_basic.pdf (Anunci formalització Projecte Bàsic)
03-08-2017 10:46:23